Holdet bag Globus BilerVERDENS BEDSTE TEAM

Vi har gennem mange år sammensat det absolut bedste team af dygtige medarbejdere – vi kalder det faktisk verdens bedste team, uden at ryste det mindste på hånden! Alle ved præcist hvad det kræver, at være på holdet hos Globus Biler, og alle yder deres bedste i enhver henseende – hver dag. VI arbejder målrettet på videreuddannelse, evalueringer og opbygning af nye forretningsgange, der sørger for at vores ydelser overfor kunderne altid er i absolut verdensklasse. VI er meget stolte af, at dette også afspejles i kundernes vurderinger af os bl.a. på Trustpilot.

SALGSAFDELINGEN

Henrik Thomsen

Direktør
T: 87227515
M: 40190030
henrik@globus.dk

Hans Peter Thomsen

Sælger
T: 87227511
M: 30515464
hp@globus.dk

Casper Sas Sørensen

Sælger
T: 86828000
M: 5196 1266
sas@globus.dk

Marcus Kristensen

Sælger
M: 30626677
marcus@globus.dk

Værksted – Indskrivning – Reservedele

Jens Ostenfeldt

Værkstedsleder
T: 87227500
M: 21266272
jens@globus.dk

Nichlas Falck Pedersen

Lager & Reklamationsansvarlig
T: 87227500
M: 91896944
lager@globus.dk

Autotekniker

Torben Jensen

Autotekniker
T: 87227502
M: 23623410
mek@globus.dk

Brian Kristensen

Autotekniker

Jan Nielsen

Mekaniker
T: 87227502

mek@globus.dk

Kristoffer Dahl Kjærulff

Mekaniker
T: 51640077

John Nielsen

Karrosseritekniker
T: 87227505

plade@globus.dk

Andre Pedersen

Mekanikerlærling

C Caroline Helena Grewy

Mekanikerlærling

Administration

Henrik Thomsen

Direktør
T: 87227515
M: 40190030
henrik@globus.dk

BOGHOLDERI

Bogholder
T: 86828000

bogholderi@globus.dk