Holdet bag Globus BilerVERDENS BEDSTE TEAM

Vi har gennem mange ĂĄr sammensat det absolut bedste team af dygtige medarbejdere – vi kalder det faktisk verdens bedste team, uden at ryste det mindste pĂĄ hĂĄnden! Alle ved præcist hvad det kræver, at være pĂĄ holdet hos Globus Biler, og alle yder deres bedste i enhver henseende – hver dag. VI arbejder mĂĄlrettet pĂĄ videreuddannelse, evalueringer og opbygning af nye forretningsgange, der sørger for at vores ydelser overfor kunderne altid er i absolut verdensklasse. VI er meget stolte af, at dette ogsĂĄ afspejles i kundernes vurderinger af os bl.a. pĂĄ Trustpilot.

SALGSAFDELINGEN

Henrik Thomsen

Direktør
T: 87227515
M: 40190030
henrik@globus.dk

Hans Peter Thomsen

Sælger
hp@globus.dk

Jimmi Hellqvist

Salgschef
T: 87227511
M: 30515464
jimmi@globus.dk

Casper Sas Sørensen

Sælger
T: 86828000
M: 5196 1266
sas@globus.dk

Marcus Kristensen

Sælger
M: 30626677
marcus@globus.dk

Værksted – Indskrivning – Reservedele

Jens Ostenfeldt

Værkstedsleder
T: 87227500
M: 21266272
jens@globus.dk

Nichlas Falck Pedersen

Lager & Reklamationsansvarlig
T: 87227500
M: 91896944
lager@globus.dk

Brian Axelsen

Klargøring

Autotekniker

Torben Jensen

Autotekniker
T: 87227502
M: 23623410
mek@globus.dk

Jan Nielsen

Mekaniker
T: 87227502

mek@globus.dk

Tony Nielsen

Mekaniker

Kristoffer Dahl Kjærulff

Mekaniker
T: 51640077

John Nielsen

Karrosseritekniker
T: 87227505

plade@globus.dk

Andre Pedersen

Mekanikerlærling

Rune Pedersen

Mekanikerlærling

Administration

Henrik Thomsen

Direktør
T: 87227515
M: 40190030
henrik@globus.dk

BOGHOLDERI

Bogholder
T: 86828000

bogholderi@globus.dk